Представників київського факультету Нацгвардії ознайомили з навчальними потужностями Академії
29 Квітень 2016

У рамках свого візиту і конференції у Національній академії офіцери і  курсанти  факультету підготовки фахівців для Нацгвардії ознайомились із життєдіяльністю та історією нашого вишу.

Гості оглянули навчальні класи, спальні приміщення та вогневий комплекс. Особливу увагу вони звернули на вогневий комплекс. Там присутні охопили інформацію по-максимуму – вони відвідали класи комплексного тренажеру екіпажу БТР-4Е і учбово-діючого стенду бойового модуля БМ-7 «Парус», завітали до мультимедійного і мультиекранного тирів. Причому, курсанти мали змогу самі спробувати  керувати тренажером БТРу або стріляти в тирі.

Знищити військову техніку противника київські курсанти намагались із симуляторів ПТРК «Фагот» і ПЗРК «Ігла».

«Навчально-матеріальна база вражає. Вона дозволяє постійно тренуватися і готуватися без зайвої витрати особистого часу і державних коштів. Відчувається, що навчальний заклад постійно розвивається і використовує новітні технології в процесі навчання», – ділиться враженнями молодший сержант Сергій Харченко.

Аби ознайомитися з історією і традиціями навчального закладу, наші гості відвідали музей. Офіцери і курсанти дізналися чимало цікавих фактів про сам виш, побачили обмундирування, архіви і особисті речі видатних випускників Національної академії – героїв і Радянського Союзу і України.

До присутніх звернувся т.в.о. начальника Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський: «Ви побачили, що за 85 років існування Національної академії накопичилася багата історія. Вона демонструє, що у всі часи наш військовий заклад прагнув рухатися вперед, відповідаючи вимогам сьогодення. І в цьому процесі одним із важливих пунктів є постійний обмін досвідом. Тому я вдячний вам за ваш візит й участь у конференції».

В свою чергу, начальник факультету підготовки фахівців для Національної гвардії полковник Андрій Пожидаєв подякував Академії.

«Це дуже добрий досвід. Для нас корисні такі виїзди, адже ми побачили і дізналися чимало нового, як з наукового боку, так і навчально-матеріального», – він зазначив.

До речі, з нагоди свята Великодня, що наближається, усіх гостей пригостили освяченими пасками.