У навчальному центрі Академії проінспектували стан техніки
30 Травень 2016

Параллельно з річним технічним контролем в стінах Академії техніку перевіряли і у Навчальному центрі.

Проведення річного контролю техніки в Навчальному центрі є надзвичайно важливим через ряд причин. По-перше, на транспорті, який тут знаходиться, курсанти всіх факультетів Академії постійно виконують практичне водіння. Майбутні офіцери вчаться керувати автомобілями ГАЗ та УАЗ, бронетранспортерами 80, 3Е та 4Е. По-друге, техніка з навчального центру постійно залучається до проведення комплексних польових виходів та практичних занять з курсантами. І саме на цій техніці перевіряються практичні навички курсантів та їх готовність до служби в частинах під час підсумкової атестації.

Традиційно, під час технічного контролю в навчальному центрі поряд з технікою вишикувалися водії та техніки. Розпочався контроль з перевірки зовнішнього вигляду та документів всього особового складу.

Після цього, члени комісії приступили безпосередньо до перевірки транспортних засобів. Під час інспектування, приділялася увага не лише зовнішньому вигляду, комплектності та справності автомобілів, але й знанню та виконанню водіями своїх обов’язків, наявності відповідних документів, порядку та якості проведення сезонного технічного обслуговування.

«Готовність техніки є надзвичайно важливою у навчальному процесі. Від цього, перш за все, залежить безпека наших курсантів на заняттях та під час руху до місця проведення занять та до Академії. Також наша техніка приймала та приймає участь в забезпеченні проведення АТО. І сьогодні, за результатами річного технічного контролю ми вкотре довели, що Академія завжди готова до виконання покладених на неї завдань», - підсумував заступник начальника Національної академії Національної гвардії України з озброєння та техніки – начальник технічної частини полковник Олег Шабалін.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 273.