Військові абітурієнти відвідали театр опери і балету
25 Червень 2016

Військовослужбовці навчальних зборів переглянули виставу Джузеппе Верді «Реквієм» у Харківському національному театрі опери і балета.

«Реквієм» ­­­– одне з найвидатніших творінь Джузеппе Верді. Приводом для створення цього твору стала смерть італійського поета і письменника, автора роману "Заручини" Олександро Манцони - художника-громадянина, одного з найбільших діячів італійського національно-визвольного руху. Верді захоплено любив Манцони і схилявся перед ним, як перед чудовим письменником і великою людиною, «зразком чесноти і патріотизму».
Сам твір складається з 6 розділів. Фінал, названий "Lidera me" ( "Звільни мене") - велична музична побудова, яка увінчує весь твір як підсумок драматичного розвитку.
"Реквієм" закінчується останнім потужним підйомом звучності всього оркестру і хору - і просвітленим упокоєнням.

«Це була дуже гарна вистава. Мені приємно, що в період нашої абітурієнтської кампанії наші командири організовують нам такі культурні походи. Я дивився і слухав «реквієм» із захопленням. Глядачів було дуже багато, після закінчення всі довго аплодували, і було видно, що вистава дуже сподобалась та дала можливість всім розслабитись від повсякденних днів. Раджу всім, хто не бачив цей твір уживу, обов’язково знайти час та переглянути її»,– ділиться своїми враженнями старший солдат Олег Курило.

По закінченню «реквієму» на прохання військовослужбовців артисти театру зробили фото на пам'ять.

 

Прес-служба НА НГУ  переглядів - 343.