Офіцери-випускники різних років зустрілися в Академії
29 Червень 2016

По традиції, із року в рік, в Академії проходить зустріч випускників. Цього разу на захід зібралося приблизно 150 чоловік, серед яких офіцери  і начальники різних функціональних підрозділів як Нацгвардії, так і Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Державної служби охорони та інших.

Багато колишніх військових побратимів роз'їхалися по різних містах України, щоб служити на благо Батьківщини. Але в цей день всі намагаються приїхати на малу батьківщину – в Академію Нацгвардії, де пройшов час їх становлення як офіцерів. Хтось закінчив альма-матір 10, 15, 20, навіть 25 і 30 років тому, але всім однаково цікаво приїхати до рідного закладу, зустрітися зі своїми товаришами з курсантських часів, дізнатися, як склалося їхнє життя.

Гості обійшли територію вишу, його навчальні потужності  й аудиторії. У вогневому комплексі кожен бажаючий міг перевірити свої навички стрільби. У музею випускники побачили, чим доповнилися колекції і експозиції з моменту їхнього закінчення вишу. Гуляючи по приміщеннях, вже змужнілі, серйозні офіцери згадували свої «зелені» часи навчання і повне викликів життя курсантів.

«Ніколи не забуду, наскільки вимогливі були до нас наші командири. Вони були постійно з нами і весь час домагалися того, щоб ми вдосконалювали наші знання і навички. Тоді мене це трохи нервувало, але зараз я дуже їм вдячний за ту енергію і сили, які вони в нас вклали», – розповів полковник Леонід Сікора, начальник управління розквартирування і капітального будівництва НГУ.

За свою підготовку випускники мали можливість подякувати їм особисто, адже на зустріч було запрошено їх колишніх командирів взводів та рот.

«Приємно вертатися сюди знов і знов. Побачити своїх перших командирів  і професорів, які вкладали в тебе душу. Пройтись по території вишу, де ти залишив частку себе. Відчувається, що Академія Нацгвардії постійно розвивається і використовує новітні технології. Разом з тим навчальний заклад вшановує і дбає про традиції. Для мене це означає, що Академія навчає і виховує гідних і компетентних офіцерів, які постійно дивлячись уперед і крокуючи в ногу с прогресом, не забувають про своє історичне минуле», – зазначив помічник Міністра оборони України полковник Олег Лутченко.

Перед тим, як попрощатися з Академією до наступної зустрічі, випускники зробили фото на пам'ять і побажали альма-матір злагоди і благополуччя.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 382.