Академія Нацгвардії продовжує розширювати зв’язки з вишами Харкова
30 Червень 2016

Курсанти гуманітарного факультету відвідали Китайський центр кафедри східних мов ХНПУ ім. Г.С. Сковороди. Метою заходу було знайомство з давньою китайською цивілізацією і участь у чайній церемонії.

Китайська чайна церемонія - це особливий ритуал, елемент духовної та філософської практики, який нараховує не одне тисячоліття. Для отримання повної насолоди від чайної церемонії необхідно мати особливий настрій, спокійний і умиротворений стан душі. Китайська чайна церемонія спрямована на розкриття смаку і аромату чаю. Крім того, правильне заварювання і дегустація чаю сприяють зміцненню і оздоровленню всього організму.

«Дані заходи сприяють розширенню світогляду курсантів. Нашу роботу ми спрямовуємо не лише на надання фахових компетентностей, а й на духовне розвинення і збагачення ерудованості майбутніх офіцерів», – зазначив доцент кафедри військового навчання та виховання Сергій Фалько.

«Сьогодні я познайомилась з цікавими людьми і отримала нові знання про китайську культуру, зокрема чайну церемонію.  Я вдячний нашому командуванню, адже вони докладають чимало зусиль задля розширення культурного поля спілкування курсантів-гвардійців», – ділиться враженнями сержант Христина Бойчук.