«Ми докладаємо максимум зусиль, аби всебічно розвивати майбутніх офіцерів»
30 Червень 2016

В Академії Нацгвардії особлива увага приділяється формуванню особистості військовослужбовця, яка володіє активним творчим потенціалом. Сучасна військова школа покликана вирішувати завдання не тільки професійної освіти, а й особистісного розвитку майбутнього офіцера. Адже поруч з професійною підготовленістю лідера завжди крокує соціальна активність.

Саме тому систематична організація дозвілля курсантів займає одну з провідних ролей у виховному процесі.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби всебічно розвинути майбутніх офіцерів. Дозвілля курсантів здійснюється в позанавчальний час, що вимагає особливої ​​уваги та ретельної підготовки видів відпочинку гвардійців. Результативність рекреації наших військовослужбовців в значній мірі залежить від застосування системного підходу. Ми прагнемо забезпечити якомога більше вибору – це і відвідування театру та кіно, і оглядові екскурсії по пам’ятним місцям і музеям Харкова, і участь у спортивних змаганнях міста, і виступи за академічну команду КВК і багато іншого», – зазначає т.в.о. заступника начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Юрій Драган.

 Щотижнево гвардійці в складі груп займаються рекреаційною діяльністю  відповідно до своїх інтересів чи культурних заходів у місті. На цьому тижні одна група курсантів побувала на постанові «Блез» в театрі імені Т.Г. Шевченко, інша – відвідала історичний музей Харкова.

«З самого початку мого навчання в Академії активно проводити вихідні – це добра і стала традиція. Різноманітні культурні заходи, якими багате наше місто, гра в страйкбол, виступи за академічну футбольну команду – ось як я проводжу свій вільний від навчання і служби час. Так само і мої товариші. Благо, що в нас багато варіантів і можна вибирати діяльність згідно своїх інтересів. Я вдячний нашим командирам за те, що вони з перших днів прищепили нам інтерес і потребу в причетності до спільної справи, до високого, до реалізації своїх ініціатив і проектів», – ділиться своїми думками курсант Володимир Пташковський.

Правильно організоване дозвілля, яке взаємодіє із зовнішнім середовищем, забезпечує формування особистості майбутнього офіцера з високим рівнем духовного, морального, інтелектуального і культурного розвитку.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 433.