Лише за рік навчання в Академії Нацгвардії вони стануть офіцерами
1 Липень 2016

Уже 2 роки,  як в Академії діє програма підготовки контрактників, які мають базову невійськову вищу освіту. Протягом навчального року вони навчатимуться, щоб здобути почесні офіцерські погони і освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст».

Аби вступити на 5 рік навчання, контрактники-абітурієнти складали напередодні кваліфікаційні іспити  з фізичної, професійно-психологічної підготовки і за фахом. Як результат, зі 128 кандидатів зараховано було лише 78 гвардійців.

«У 2015 році ми вперше запустили таку річну програму підготовки гвардійських контрактників. І вона показала свою дієвість, адже всі, хто вступав на 5 рік навчання, успішно склали державні іспити і випустились до підрозділів Нацгвардії вже лейтенантами. Національна академія щорічно випускає кваліфікованих і підготовлених офіцерів для Нацгвардії. Тому ми дуже ретельно ставимося до процесу навчання, починаючи з відбору особового складу. Успішність цієї програми полягає в тому, що необхідні фахові знання військовослужбовця інтегровані з його попереднім досвідом служби в Гвардії», – зауважив начальник Національної академії генерал-майор Володимир Пеньков.

До того, як відбувати на табірний збір до навчального центру Національної академії, гвардійцям було надано час повернутися до своїх підрозділів для того, щоб передати свої посади та підготовити речі до переїзду.

Сьогодні вже пятикурсники прибули до Академії. Вони здадуть усі необхідні документи, отримають зброю і після обіду вирушать до Писарівки, де розташований навчальний центр.

«Я дуже радий, що поступив. Спочатку в мене була мрія стати справжнім військовим, безпосередньо захищати свою  країну. І я її здійснив, підписавши контракт з Національною гвардією. Згодом я зрозумів, що можу більше і вирішив спробувати стати офіцером. І тепер в мене є рік, щоб гідно й якісно навчатися. Дана програма для мене особисто – це унікальний шанс  підтвердити свої компетенції і продовжувати служити Батьківщині, вже у якості офіцера», – ділиться своїми враженнями старший солдат Максим Сніцаренко.

Найближчі три тижні на контрактників, яких було зараховано, очікують практичні польові заняття із загальних військових предметів. Зокрема вони виконуватимуть стрільби з різноманітних зразків озброєння.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 665.