Майбутні курсанти убули до навчального центру
28 Липень 2016

Вже сьогодні абітурієнти, які успішно здали вступні випробування, убули до навчального центру для проходження первинної військової підготовки.

Загалом в Академії на першому курсі навчатиметься майже 300 майбутніх правоохоронців, які отримуватимуть первинні військові навички у навчальному центрі, де для цього створені усі умови. Метою проведення занять є поетапне формування загальновійськової складової професійної компетенції майбутнього офіцера.

Протягом первинної військової підготовки вони повинні отримати базові знання та практичні навички. Заняття проводитимуть досвідчені викладачі, безпосередньо командири курсантських взводів, а також  вперше передавати свій досвід будуть інструктори за спеціальностями військово-медичної та тактичної підготовки, які пройшли додаткові курси зразку НАТО в навчальному центрі Національної гвардії України м. Золочів.

В перший місяць навчання курсантів-першокурсників чекають справжні бойові стрільби, тактичні заняття та навчання, заняття зі стройової та фізичної підготовки.

Крім навчання буде організоване і дозвілля: концерти, спортивні ігри та змагання, перегляд у вихідні дні художніх фільмів.

 «Первинна військова підготовка – це невід’ємний елемент навчання у Академії. Вже у вересні у першокурсників відбудеться присяга і вони мають стати в стрій вже з повним розумінням, куди вони прийшли та навіщо. Тому за місяць ми маємо підготувати вже  досвідчених воїнів, які із вогнем в очах навчатимуться аж до отримання офіцерських погонів», – зазначив заступник начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

 Прес-служба НАНГУпереглядів - 975.