В Академії перевірили готовність до початку первинної військової професійної підготовки
28 Липень 2016

Перший заступник начальника Національної академії з навчально-методичної та наукової роботи  генерал-майор Сергій Соколовський оцінив стан навчально-матеріальної і методичної бази в начальному центрі.

Він перевірив усі кафедри і об'єкти, де проходитимуть заняття із щойно вступившими курсантами. Особливу увагу він звернув на ретельний інструктаж із заходів безпеки юних курсантів і по можливості практичну демонстрацію тих чи інших приладь і потужностей, що використовуються в Нацгвардії.

«Першокурсники вже зробили свій свідомий вибір стати гвардійцями. Тепер основним завданням є показати курсантам за допомогою первинної військово-професійної підготовки те, чим займається Нацгвардія, аби їх особисті уявлення про армію перейшли в практичну площину. Відтак, важливо забезпечити належний і актуальний стан усіх елементів: від звичайних навчальних посібників до місць проведення занять», – зауважив генерал-майор Сергій Соколовський.

Первинна військово-професійна підготовка покликана підготувати бійця до виконання бойових завдань. Вона вчить тому, що повинен вміти кожен солдат - основам поводження зі зброєю, статутній поведінці, діям в тих чи інших ситуаціях. Цьогоріч майже 300 першокурсників пройдуть цей важливий етап становлення особистості гвардійця.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 613.