У курсантів Національної академії розпочалася первинна військова підготовка
29 Липень 2016

В навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України розпочалися навчальні збори з курсантами, які цьогоріч поповнили лави Академії.

Збори триватимуть місяць та проводяться для ознайомлення курсантів з азами військової підготовки та для їх швидшої адаптації до подальшої військової служби. Польовий збір також допомагає офіцерам краще вивчити поведінку курсантів за умов підвищених фізичних та психологічних навантажень.

Так званий «курс молодого бійця» близько 300 юнаків та дівчат долатимуть під пильним наглядом досвідчених офіцерів Академії та молодших командирів, роль яких виконують курсанти старших років навчання.

Після прибуття до навчального центру Національної академії у курсантів розпочалися перші заняття – ознайомлення з становленням та завданнями Національної гвардії, історією та бойовим шляхом Національної академії та  загальновійськовими предметами.

З вступним словом до першокурсників звернувся заступник начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Микола Товма: «Ласкаво просимо до навчального центру Академії. Тож я хочу побажати вам терпіння та старанності на наступний місяць. Докажіть перш за все собі, чого ви насправді варті».

Після зустрічі з командуванням навчальних зборів з курсантами провели демонстраційні заняття з тактичної, інженерної, вогневої та медичної підготовки, ознайомили з сучасною технікою, що стоїть на озброєнні Національної академії та  основами медичної підготовки.

 Прес-служба НА НГУпереглядів - 1035.