У навчальному центрі Академії розпочався триденний польовий вихід з молодим поповненням
26 Серпень 2016

У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України завершився перший етап триденного польового виходу з молодим поповненням.

Для перевірки рівня знань та практичних навичок, які здобув особовий склад за період проходження первинної військово-професійної підготовки, проводиться комплексний польовий вихід. Мета заходу - вдосконалення вмінь особового складу діяти по сигналам бойової готовності, в різноманітних умовах бойової обстановки, стійко переносити фізичні і психологічні навантаження.

Перший день почався з підйому по тривозі о п’ятій ранку. Курсанти отримали зброю, екіпірувалися та убули на загальне шикування для поставки подальших завдань. Протягом дня майбутні офіцери загалом пройшли десять навчальних місць, де на оцінку показали свої знання та навички, які здобули за місяць навчання. Заняття проходили на території навчального центру, тактичного поля та військового стрільбища. На навчальних місцях було проведено контроль знань з наступних питань: тактична медицина, обкатка бронетанкової технікою, посадка та висадка на автомобільну та бронетанкову техніку, вогнева підготовка, доставка боєприпасів під вогнем противника, прийоми рукопашного бою зі зброєю, подолання гірсько-штурмової полоси, атака переднього краю противника під час дій в пішому порядку та ін..

«На цих заняттях ми відпрацьовували на практиці увесь викладений матеріал первинної військово-професійної підготовки. Навчальні взводи та кожен курсант окремо оцінюються викладачами, а в кінці польового виходу ми визначимо, хто здобув звання кращого навчального взводу та підведемо підсумки місяця навчання», – зазначив заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 799.