Дівчата-гвардійці відвідали Свято-Успенський храм
27 Серпень 2016

Курсанти, що проходять первинну військово-професійну підготовку у навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України мали можливість побувати у церкві, що знаходиться у селі Рубіжне.

Кожного року  під час проведення навчань у навчальному центрі Академії, настоятель храму протоієрей Ігор з радістю зустрічає молодих гвардійців. Отець Ігор добре знає, які треба підібрати слова, щоб надихнути молодих воїнів на нові подвиги і ратну службу.

Протоієрей Ігор розповів історію церкви, згадавши вагомий внесок військових.   Нажаль, церква не перенесла революційні події 1917 року та була відбудована зовсім недавно з безпосередньою участю і допомогою керівництва та особового складу Академії. Тому особовий склад Академії та настоятеля храму Ігоря тісно пов’язують теплі і дружні  стосунки. Протоієрей Ігор завжди бажаний гість на урочистих заходах у навчальному центрі. У храмі дівчата поставили свічки за здоров’я та попросили в отця Ігоря благословення на ратну працю.

«Мені дуже приємно, що кожного року молоде поповнення курсантів приходять до мене на службу. В нашому храмі завжди раді військовослужбовцям Національної гвардії і ми завжди з радістю відвідуємо навчальний центр Академії. Ми вже звикли жити поруч і допомагати друг другу», - зазначив Протоієрей Ігор.

З чистою душею та думками молоді воїни відбули до навчального центру. Ця поїздка додала сил та терпіння для продовження навчання і залишила по собі тільки найкращі емоції.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 595.