В Академії зустріли молоде поповнення
27 Серпень 2016

В Національній академії Національної гвардії України сьогодні зустрічали молоде поповнення курсантів, що вступили на навчання у 2016 році.

Під супровід оркестру автобуси з курсантами  прибули до навчального закладу. З прибуттям до пункту постійної дислокації майбутніх офіцерів привітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Академії генерал-майор Сергій Соколовський та заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

Позаду у новоспечених курсантів чотири тижні у навчальному центрі, де вони пройшли повний курс первинної військово-професійної підготовки та тренування з інструкторами за стандартами НАТО. По завершенню підготовки перші складні випробування  - триденний польовий вихід з ранніми підйомами, тривогами та майже двадцятикілометровий піший марш до Академії.

«Особовий склад показав чудові результати під час польового виходу та пішого переходу. Навіть дівчата завжди поруч з хлопцями мужньо долали кожен наступний важкий етап польового виходу. Вони приємно вразили. Загалом я задоволений результатами первинної військово-професійної підготовки та досягненнями особового складу за цей період», - зазначив командир навчального збору полковник Вячеслав Овчаренко  та нагородив кращих сержантів та курсантів грамотами.

Далі курсантів чекає складання військової присяги на вірність українському народові та перший семестр навчання. Бажаємо їм успіху та натхнення в навчанні!

Прес-служба НА НГУпереглядів - 975.