Новоспечені курсанти здійснили піший марш до Академії
27 Серпень 2016

Новоспечені курсанти здійснили піший марш до Академії

Гвардійці навчальних зборів успішно здолали перехід з навчального центру до пункту постійної дислокації НА НГУ.

З молодим поповненням завершився останній етап польового виходу. Загалом, за три доби особовий склад навчальних зборів подолав три етапи.

Перший етап передбачав собою перевірку навченості кожного курсанта діяти у різних видах бою, обкатка бойовою технікою та виконання вправ навчальних стрільб. На другий день у гвардійців перевіряли рівень тактичної навченості, вміння діяти у складі відділення, взводу та навички подолання спеціальної смуги перешкод. Завершальним етапом став піший марш на 15 кілометрів  в умовах зіткнення з противником. Під час пересування на гвардійців чекали випробування у вигляді здійснення нападу диверсійно-розвідувальних груп противника та імітації застосування противником хімічної зброї. Пересуваючись через село Українка гвардійці вшанували пам'ять покладанням квітів  та хвилиною мовчання на честь героїв, що полягли в боях за свободу та незалежність нашої Вітчизни.  Місцеві жителі села радісно вітали гвардійців і навіть пригостили свіжим молоком.

«Кожного року особовий склад навчального збору здійсню єпередислокацію до Академії пішим маршем. Під час пересування я  бачив в очах гвардійців блиск і бажання до навчання військової справи.  Кожен курсант мужньо витримав усі випробування під час навчального збору і тепер гідний  для прийняття військової присяги на вірність українському народу», – розповів заступник начальника національної академії Національної гвардії України полковник Микола Товма

Майбутні офіцери з честю  виконали поставленні завдання  та успішно здійснили піший марш до кінцевого пункту, де гвардійців нагодували смачною  польовою кашею.

Прес-служба НА НГУ

 переглядів - 1009.