Запрошуємо на день відкритих дверей
5 Жовтень 2017

13 жовтня 2017 року о 12-00 у Національній академії Національної гвардії України відбудеться День відкритих дверей для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів міста Харкова та Харківської області,а також усіх, хто мріє стати курсантом або студентом навчального закладу. На відвідувачів чекає багато корисної та цікавої інформації, виставок, показових виступів та демонстрацій.

На плацу навчального закладу присутні побачать показові виступи підрозділу спеціального призначення, парадного розрахунку з карабінами та шаблями. Виставку сучасної та раритетної техніки, озброєння, форми одягу.

Гостям продемонструють умови проживання та навчання: навчальні класи, тренажерний та вогневий комплекси, їдальню та спальні приміщення.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, майдан Захисників України, 3.