Лейтенант-випускник поділився своїм першим досвідом у зоні АТО з курсантами гуманітарного факультету
27 Вересень 2016

До Національної академії Національної гвардії України завітав випускник 2016 року, заступник командира роти по роботі з особовим складом військової частини 3017 лейтенант Кирило Онищенко.

Лейтенант Кирило Онищенко провів тематичний відеолекторій з особовим складом гуманітарного факультету. Темою промови став досвід його перебування у зоні АТО. Сьогодні ця тема є дуже актуальною для кожного курсанта. Кирило ділився своїми враженнями та досвідом, який він отримав під час виконання службово- бойових завдань. Він дещо розповів про специфіку служби в зоні проведення антитерористичної операції, про особливості несення служби на блокпосту та порядок обшуку громадян і дав поради майбутнім офіцерам.

«Завжди вдосконалюйте свої практичні навички з тактичної підготовки, вогневої підготовки, не забувайте підтримувати себе у гарній фізичній формі», – зазначив лейтенант Кирило Онищенко.

Також він зауважив, що більшість місцевого населення доброзичливо відноситься до бійців Національної гвардії України. Значну допомогу гвардійцям надають волонтери.

«Мені дуже сподобалася зустріч з випускником мого факультету. Я дізнався багато нового про мою майбутню службу. Ми задавали різні питання, які стосуються службово-бойової діяльності Національної гвардії України та були раді почути відповіді про майбутню службу офіцера з «перших вуст»», - ділиться своїми враженнями курсант-випускник Іван Мандзюк.

Дмитро Одерій,

фото Вікторії Гунбіної