Гвардійці Академії розповіли кадетам, чому варто навчатися саме в Академії Нацгвардії
28 Вересень 2016

Офіцери та курсанти Академії Нацгвардії відвідали Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» з метою  проведення агітаційною роботи.

Офіцери і курсанти-випускники кадетського корпусу  розповіли юнаком про «Альма-матер» та про переваги навчання саме в цьому престижному навчальному закладі.

Полковник Сергій Волошко довів загальну інформацію про Академію та навчання в ній, розповів, чим славиться кожен факультет.

«В Академії викладають та виховують лише кваліфіковані офіцери та викладачі, з величезним досвідом не лише у військовій справі, а й в буденному житті. Паралельно діє потужний навчальний тренажерний комплекс, до якого входять симулятори бойових машин і зброї, що стоять на озброєнні в Нацгвардії», - зауважив заступник командно-штабного факультету полковник Сергій Волошко.

Капітан Артем Гребінюк поділився досвідом навчання та роботи на командно-штабному факультеті, який славиться залізною дисципліною, значними досягненнями в науковій, службовій діяльності та спорті.

Курсант Олександр Семененко разом із сержантом Антоном Чумаком розповіли про проходження вступних випробувань до взводу спецназу, про можливі труднощі під час навчання.

«Нас завжди ставлять у приклад іншим групам, вимагають найкращих результатів, яких ми завжди досягаємо », - зазначив він.

Аби підкріпити свої слова фактами, присутнім продемонстрували ряд відеороликів про життя і навчання курсантів Академії. Кадетів дуже зацікавив виїзд групи спецпризначення до міста Світловодськ, вони із запалом в очах дивилися відеоролики зі стажування в бойовому підрозділі, а також про стрибки з парашутом.

Кадетам було дуже цікаво дивитися відеоролики та слухати доповідачів, юнаки задавали багато питань. Багато з майбутніх випускників «корпусу» висловили бажання вступати до гвардійського навчального закладу.