Курсанти провели своє дозвілля за футболом
30 Вересень 2016

На стадіоні «ЗІРКА» курсанти  командно-штабного факультету відвідали гру між командами Харківського Університету Повітряних сил та гостями нашого міста – учасниками АТО із Дніпра.

Гвардійці Академії, які прийшли в якості вболівальників, були, в першу чергу, за фейр-плей і яскраву гру, тому підтримували гравців і той, і той команди.

Усі присутні на стадіоні отримали багато позитивних вражень і просто були раді побувати на улюбленому футболі.

«Це було дуже захоплююче.  Ми ще довго ділилися враженнями після перебування на стадіоні. Гра була дуже захоплюючою. Я та мої товариші по службі були  задоволені чудово проведеним вихідним та досить насиченим заходом», – зазначив курсант Ярослав Смолін.

Командири підрозділів прагнуть забезпечити курсантам якомога більше вибору доізвілля – це і відвідування театру та кіно, і оглядові екскурсії по пам’ятним місцям і музеям Харкова, і участь у спортивних змаганнях міста, і виступи за академічну команду КВК і багато іншого. Адже правильно організоване дозвілля, яке взаємодіє із зовнішнім середовищем, забезпечує формування особистості майбутнього офіцера з високим рівнем духовного, морального, інтелектуального і культурного розвитку.

курсант Владислав Матюшенко