Заступники по роботі з особовим складом завершили курси підвищення кваліфікації в Академії Нацгвардії
30 Вересень 2016

В Академії заступники командирів рот і батальйонів по роботі з особовим складом пройшли  курси післядипломної освіти.

Протягом двох напружених тижнів офицери на базі навчального закладу  здобували нові знання та практичні навички в галузі теорії і практики роботи з особовим складом.

Досвідчені викладачі і цивільні експерти разом  із тими, хто навчається, моделювали різноманітні ситуації ймовірних подій, після чого вони колективно їх вирішували. Тематика занять – різнобічна і обширна: і методи вивчення своїх підлеглих, і розвинення лідерських якостей сержантів, і система роботи з особовим складом у гвардії та інше.  Причому, заслуховували кожного окремо з його пропозиціями та відбирали кращі відповіді. Зокрема з офіцерами блок занять провів заступник начальника відділу морально-психологічного забезпечення і профілактики правопорушень полковник Вадим Семенов.

«Багаж знань, який ви отримали на даних курсах, допоможе вам у роботі за фахом. Використовуйте його для підвищення свого авторитету в очах підлеглих, для піклування про них і для гідного виконання своїх службових обов’язків», – зазначив він.

Кульмінацією курсу стало вручення свідоцтв, а найбільш старанним – грамот учасників підвищення кваліфікації,  які вручав заступник начальника Національної академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

«Кожен з вас зміг побачити, над чим працювати. Тому продовжуйте навчання і в пунктах постійної дислокації. В цілому, я побачив, що завдяки вам – заступникам по роботі з особовим складом – підлеглий особовий склад в надійних руках», – підсумував він.

Пресс-служба НА НГУпереглядів - 620.