«Батьки дають життя, а вчителі – знання» – в Академії відзначили День працівника освіти
3 Жовтень 2016

В Національній академії Національної гвардії урочистим концертом привітали працівників освіти з професійним святом.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков виступив зі словами найщиріших привітань та найкращих побажань до педагогічного складу Академії : «Шановні товариші, сьогодні Україна вітає бібліотекарів, вчителів і викладачів. Ми всі добре розуміємо відповідальність, яка лежить на їх плечах. Завдяки їх нелегкій щоденній праці, Академія щорічно забезпечує Нацгвардію якісно підготовленими, компетентними офіцерськими кадрами. Серед наших вихованців – видатні командири, герої України і це також досягнення наших педагогів. Завдяки знанням та вмінням, що передають наші освітяни, виховано не одне покоління патріотів, які навіть зараз, у цю саму хвилину, уміло й якісно протистоять існуючим загрозам українській державі й її народу. Я бажаю усім вчителям та вихованцям щастя, здоров’я, вдачі, наснаги, подальших творчих успіхів. Нехай ваша робота завжди приносить користь і працює на те, щоб курсанти та студенти Академії були найкращими представниками молоді нашої незалежної держави».

На адресу навчального закладу було надіслано привітання від командувача Національного гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова: «Шановні науково-педагогічні працівники та працівники бібліотек від керівництва Національної гвардії України та себе особисто від щирого серця вітаємо вас з Днем працівників освіти та всеукраїнським Днем бібліотек. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту та щастя, стабільності і процвітання, натхнення в нелегкій праці й терпіння, твердої віри в здійснення задуманого та втілення всіх ваших сподівань. Нехай у ваших родинах панують спокій, порозуміння, віра, надія та любов».

З нагоди свята  генерал-майор Володимир Пеньков вручив чергові військові звання, грамоти і подяки представникам освіти Академії.

Насичена і широка концертна програма порадувала гостей свята. Пролунали чисельні пісні у виконанні вокального колективу Академії, які звеличили у танцях і піснях працю педагога. Звучали авторські вірші, курсанти танцювали вальс для  наших освітян, а курсант Лілія Зінченко продемонструвала особисту художню гімнастичну постанову. Теплим гумором про вчительські будні порадували присутніх академічна команда КВК «ВВ».

«Ми дуже цінуємо наших викладачів, і, звичайно, хочемо постійно радувати їх, і своїми академічними досягненнями, і творчою діяльністю», – зазначив капітан збірної КВК Сергій Кондрик.

Досить важко недооцінити той вклад, який внесли у становлення та розвиток особистості кожного з нас вихователі, викладачі, вчителі. Кожен член нашого педагогічного колективу залучається до процесу становлення особистості майбутніх офіцерів, віддає частинку своєї душі задля формування людини з високими моральними принципами, стає наставником у будь-яких життєвих ситуаціях. Ще раз вітаємо Вас зі святом і хай Вам щастить!

Прес-служба НА НГУпереглядів - 515.