Офіцери і курсанти Академії розповіли школярам про переваги гвардійської служби
5 Жовтень 2016

Гвардійці поспілкувалися з цьогорічними випускниками харківської школи №35, аби допомогти юнакам визначитися із своїм подальшим майбутнім.

Курсанти-зв’язківці розповіли про академію, про свою майбутню професію. Щоб наочно продемонструвати, як навчаються і живуть курсанти, яким чином вони проводять свій вільний час, учням показали фільм про Академію й її потужності.

Гвардійці пояснили переваги навчання в Національній академії Національної гвардії України у порівнянні з іншими навчальними закладами, розповіли про перспективи влаштування на роботу після закінчення військового закладу.

Аби краще зрозуміти, з якими завданнями курсанти стикаються під час навчання, старшокласникам було запропоновано продивитись декілька відеосюжетів про діяльність Академії Нацгвардії. Після перегляду відеосюжетів курсанти відповіли на питання старшокласників щодо вступу до лав Академії, та проходження військової служби.

«Академія впроваджує нові методики навчання та виховання курсантів, що дозволяють встановлювати високі освітні стандарти. Диплом Академії дає змогу зайняти конкурентноспроможну позицію на сучасному ринку праці. Знання і досвід, отримані в Академії, надають можливість досягати великих успіхів. Серед випускників – десятки державних діячів, генералів, керівників правоохоронних структур», – зазначив зазначив начальника курсу по роботі з особовим складом капітан Роман Пристінський.

Автор Марина Касьян

Фото Яни Щербіни