В Академії Нацгвардії перевірили рівень професійних навичок контрактників
20 Жовтень 2016

Керівники груп прийняли заліки з професійної підготовки  у військовослужбовців за контрактом.

Розпочалася здача із стройового огляду, який провів заступник начальника Національної академії полковник Сергій Мартиненко. Після чого гвардійці приступили до здачі комплексу іспитів. Загалом, для військовослужбовців за контрактом передбачені екзамени з вогневої, тактичної, спеціальної та фізичної підготовки.

Іспити для контрактників розпочалися з вогневої підготовки. У вогневому комплексі військовослужбовці демонстрували знання будови та тактико-технічні характеристики озброєння Національної гвардії. Далі вони практично виконали нормативи неповного розбирання та збирання пістолета Макарова та автомата Калашникова. Останнім етапом іспиту з вогневої підготовки були практичні стрільби з пістолету Макарова.

Професія військового вимагає від гвардійців постійно бути у відмінній фізичній формі. І саме фізичній підготовці приділяють багато часу. У свою чергу викладачі кафедри фізпідготовки перевірили можливості контрактників на спортивних снарядах і бігових доріжках.

«Під час здачі іспитів професійної підготовки кожен військовослужбовець демонструє, на що він здатний. Періодична перевірка у гвардійців знань та навичок військової справи  допомагає вчасно виявити напрямок діяльності, на який слід звернути більше уваги. Так, наприклад я, порівняно з останньою перевіркою поліпшив свої показники у стрільбі завдяки додаткових тренувань», – розповів прапорщик Влад Подій

Заключним етапом  іспитів стала здача теоретичних та практичних знань зі стройової та гуманітарної підготовки і Статутів Збройних сил України.

 Прес-служба НА НГУпереглядів - 173.