В Академії відзначили День автомобіліста та дорожника та День ракетних військ та артилерії
28 Жовтень 2016

Вже багато років поспіль в Академії збирають ветеранів, аби привітати з Днем автомобіліста та дорожника та Днем  ракетних військ та артилерії.

З нагоди свята в навчальному закладі провели виставку раритетної техніки та  сучасної техніки, що знаходиться на озброєнні Національної гвардії України.

«Для нас цей день є особливим. Ми чекаємо його протягом року, бо саме в цей день ми зустрічаємося з товаришами, з якими разом вчилися, проходили службу, а більшість із нас ще є міцними товаришами по життю. Нам дуже приємно, що керівництво навчального закладу з повагою ставиться до цих свят, а ще більш поважно відноситься до своїх ветеранів», - зазначив голова ветеранської ради Академії Петро Павлов, полковник у відставці, у минулому заступник начальника Інституту з озброєння та техніки.

Загалом, цього року на святкування зібралось більше ста ветеранів. Спочатку вони оглянули виставку, поспілкувалися з курсантами та офіцерами, поділилися спогадами та враженнями. Обов’язковий елемент – спільне фото з керівництвом навчального закладу та інженерно-технічного факультету. Сьогодні кожний ветеран обов’язково отримає фото на згадку, яким доповнить свою особисту колекцію з фотокартками цього свята протягом минулих років.

«Приємно побачити, як розвивається автомобільна справа в Академії. Я тут працював викладачем і вже багато років поспіль приходжу на святкування Дня автомобіліста і найголовніше, що я можу сказати – цей навчальний заклад розвивається. Кожного року я приходжу і бачу досягнення в плані розвитку викладачів автомобільних кафедр та офіцерів-автомобілістів – хтось став кандидатом наук, хтось приймає участь у випробуваннях нових зразків техніки, хтось поїхав на стажування на завод, який постачає новітню техніку до військ. Кожного року я приємно вражений», - зазначив ветеран навчального закладу Валерій Головко.

Разом з ветеранами, виставку прийшли побачити курсанти, студенти, офіцери з дітьми,  працівники навчального закладу та школярі.