В Національній Академії пройшов огляд-конкурс самодіяльності художньої творчості
28 Жовтень 2016

Курсанти, студенти, викладачі та члени їх сімей представили свої творчі напрацювання на виставці.

У Національній академії кожної осені проводиться огляд-конкурс самодіяльності художньої творчості військовослужбовців Академії та членів їх сімей, одним із етапів даного конкурсу є виставка аматорських робіт.

Глядачам були представлені роботи, які можна було подивитися у виставковому залі центра культури. Як відомо, експозиція допомагає показати необмежену палітру талантів творчості особового складу закладу та спрямувати відродження і популяризацію народного мистецтва, формуючи естетичні смаки.

Роботи представників факультету та інших підрозділів Академії являли собою різноманіття народної творчості.

Майстри-аматори перевершили самі себе. Присутні з цікавістю роздивлялися вишивки хрестиком та гладдю, вироби з кераміки, фотороботи, живопис, різьбярство, дерев’яні скульптури, писанки, прикраси з бісеру та натуральних каменів, графіку, макраме, роботи в стилі квілінг та інше.

Члени журі зазначили, що кількість експонатів, направлених на відчуття патріотизму та поширення народної любові до України, збільшується з кожним роком. Лялькі-мотанки, навіть у людський зріст, розписи на посуді, глиняні вироби, вироби з лози та соломи, народні прикраси та інші різновиди робіт представляли всю велич українського народу та його культури. Та це не дивно, одним з пріоритетних завдань Академії є саме збереження національних традицій нашої держави.

Цю виставку вирізняла велика кількість та різноманіття робіт, їх високий рівень виконання та досить професійний підхід, самобутність та оригінальність техніки виконання.

Офіцер відділу по роботі з особовим складом капітан Ілля Ященко на початку виставки зазначив: «Такі заходи, як виставка аматорських робіт, є важливою складовою роботи Академії. Саме тут працівники та вихованці закладу можуть розкрити свій творчий потенціал та представити свою творчі напрацювання. Подібні виставки цікаві також широкому колу глядачів. Наші експозиції показують багатство культури українського народу, поєднуючи минуле і сучасне, звичаї і традиції.  Щорічно зростаюча кількість бажаючих показати власні витвори сприяє розширенню жанрового розмаїття представлених на виставці робіт».

Експозиція принесла позитивні емоції, приємні творчі несподіванки та очікування чого ще більш грандіозного на наступний рік. Подібні заходи висвітлюють любов до рідної країни та громадський патріотизм, духовно-естетичне та культурне оновлення суспільства, його готовність оволодівати новими навичками.

Прес-служба НАНГУ