Представники Академії Нацгвардії запрошували харків’ян на військову службу
31 Жовтень 2016

Національна академія долучилася до інформаційно-пропагандиської акції «Військовий контракт».

На центральній площі Харкова, гвардійці навчального закладу представили військову техніку і зброю, що перебуває на озброєнні Нацгвардії та зразки форми одягу. Зокрема харків’яни могли побачити клубну машину із вбудованою друкарнею КрАЗ 6322. Клубна машина на мультимедійному екрані показувала фільми про Нацгвардію та програвала гвардійські пісні. Кожен присутній за бажанням відвідав кабіни машин, посидів за кермом та дізнався в офіцерів, які завдання виконують на даному автотранспорті.

Обмундирування, зразки військової форми одягу та зброю представляли курсанти, які були відповідно вдягнені. Вони охоче відповідали на питання цивільного населення, змістовно пояснюючи ціль і призначення їх екіпіровки. А деякі хлопці та дівчата навіть мали можливість приміряти військову екіпіровка на собі.

На акцію зібралося чимало молоді. Усім зацікавленим гвардійці роздавали буклети із загальною інформацією про Академію Нацгвардії та розповідали про умови курсантського навчання і побуту на власному прикладі.

Атмосферу військового свята підтримував Академічний оркестр, який безперервно грав військові марші та пісні.

«Поінформованість громадян щодо проходження військової служби у теперішній  час є вкрай необхідним заходом. Вони формують у громадського населення правильну уяву про гвардійську службу, про відповідальну роль, покладену на Нацгвардію і про її людей, чиїм покликанням є захищати Батьківщину. Акція «Військовий контракт» проходить з метою детального ознайомлення кожного зацікавленого з повною і достовірною інформацію стосовно військової служби у силових структурах міста Харкова», – розповів старший офіцер відділу по роботі з особовим складом капітан Ілля Ященко.

Прес-служба НА НГУ  переглядів - 543.