Вшанування кращих автомобілістів та зброярів Академії
1 Листопад 2016

У Національній академії відмітили кращих військовослужбовців інженерно-технічного факультету.

У центрі культури Академії для офіцерів, курсантів та службовців факультету було влаштовано свято з нагоди вшанування кращих військовослужбовців. Захід розпочався з перегляду відео-сюжету про підсумки комплексного польового виходу, в якому приймав участь особовий склад.

Начальник інженерно-технічного факультету полковник Владислав Єманов виступив з короткою промовою, в якій висловив подяку гвардійцям за гарну службу та привітав з професійним святом.

«Черговий раз ми вшановуємо кращих військовослужбовців факультету, які досягли гарних результатів у навчанні та військовій дисципліні. На цей час наш факультет досяг неабияких показників у сфері озброєння і військової техніки. Я пишаюся нашими військовими. Адже саме представники технічних військових професій займають важливу ланку в підтримці армії в повній бойовій готовності», – зазначив він.

Присутнім у залі також було продемонстровано відеоролик, присвячений польовому виходу факультету, який було проведено на початку жовтня.

Після цього відбулася церемонія заохочення кращих військовослужбовців. З нагоди професійних свят офіцери та курсанти отримали подяки, грамоти та фотографії біля розгорнутого бойового прапору.

По закінченню офіційної частини розпочався святковий концерт. Перед глядачами виступили курсанти та співочі колективи Академії.

«Завдяки цьому заходу я зрозумів, як приємно, коли помічають твою старанність і заохочують до подальших досягнень. Так з’являється стимул йти далі, не зупиняючись на досягнутому. Сьогодні я отримав заохочення – свою фотокартку біля розгорнутого бойового прапора Академії , а на меті в мене вже є здобуття подяки командувача Національної гвардії! Тож будемо старатися й надалі»,  – поділився враженнями курсант  Ігор Лисак.

Автор  капітан Андрій Лукашанець