Гвардійці Академії відвідали Харківську галерею
26 Листопад 2016

Курсанти - зв’язківці завітали на художню виставку приватної галереї.

В Академії Національної гвардії України приділяють багато уваги всебічному розвитку курсантів. Кожен військовослужбовець, а тим паче майбутній офіцер повинен бути не тільки майстром військового діла, а й обізнаною та всебічно розвинутою людиною. Тому організація дозвілля військовослужбовців Академії відіграє важливу роль у вихованні курсантів. Аби дізнатися більше про твори мистецтва українських та з зарубіжних художників, гвардійці Академії  долучилися до ознайомлення з об’ємною приватною галереєю «АВЕК» в місті Харків.

«АВЕК» – це найбільша приватна галерея в місті, на базі якої проводяться художні виставки, і єдина, де можна зустріти картини художників зі світовим ім'ям. На виставці були представлені  роботи відомих і маловідомих художників на різноманітні теми із зібрання «Feldman Family Museum».

Кожна картина залишила пам’ятний слід в душі кожного курсанта. Гвардійці ознайомилися з різними експонатами прикладного мистецтва, в тому числі з картинами різних авангардистів.

«Величезне враження на мене справили масштабні полотна, на яких  зображені  різні куточки нашої Батьківщини. Ми із задоволенням відвідали галерею і насолодилися роботами українських талантів», – поділився враженнями старший солдат Максим Іском.

Подібні куточки  мистецтва та інтелектуального відпочинку міста Харкова допомагають  командуванню Академії  дотримуватись пріоритетного напрямку у  вихованні майбутніх офіцерів, а саме    розвитку  патріотизму і толерантності.

Автор курсант Марина Касьян

Фото авторапереглядів - 368.