Майбутні випускники з Первомайська завітали до музею Академії
28 Листопад 2016

У рамках програми «Захист Вітчизни» школярі ознайомилися з історією військового закладу та його матеріально-навчальною базою.

Школярі 10 та 11 класів з Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відвідали Академію та подивилися на її навчально-матеріальну базу. Учні відвідали музей історії навчального закладу, ознайомились з навчально-тренувальним комплексом, де мали змогу відвідати бойовий стрілецький інтерактивний тир.

«Історія нашого закладу налічує вже майже 85 років. До речі, цього року Національна академія святкуватиме свій ювілей. Багато реформувань проходило за цей період та головне, що ми залишаємося одним з найкращих вищих військових навчальних закладів. Цей музей показує   наші надбання, те, чого ми змогли досягти. Доречно буде сказати, що наші випускники є не лише гідними захисниками своє держави, а й також багато з них досягли чималих висот у різних професійних сферах», - зазначив начальник музею Національної академії Олександр Семенченко.

Експонати музею історії Академії представляють різні етапи розвитку закладу. Значна частина експозиції музею відведена відродженню та розвитку навчального закладу від повоєнних років і до сьогодення. Одна з останніх присвячена участі випускників і викладачів Національної академії в бойових діях під час антитерористичної операції.

Крім того, школярі мали змогу подивитися умови проживання курсантів безпосередньо у їх казармах. Учні дізналися яким зараз є військовий навчальний заклад та порівняли побачене з фактами історії, що виставлені на експозиціях в музеї Академії.

Курсанти, в свою чергу, поділилися особистими враженнями про навчання та розповіли про спеціальності, за якими навчають в Академії. Усім зацікавленим гвардійці роздавали буклети з загальною інформацією про Академію Нацгвардії та розповідали про умови курсантського навчання і побуту.

Випускник Руслан Палагута ділиться своїми враженнями: «Чесно кажучи, сподобалося все, починаючи від тиру та закінчуючи казармою. У музеї про кожен предмет можна було дізнатися багато цікавого та пізнавального. Найбільше сподобалася експозиція, присвячена участі вихованців Академії в операціях в зоні проведення антитерористичної операції. Хотілось би ще більше дізнатися про Академію Нацгвардії, бо я сподіваюся пов’язати своє життя з навчальним закладом вже наступного року».

Прес-служба НАНГУ