Офіцери Академії Нацгвардії отримали нагороди від Харківської обласної державної адміністрації
29 Листопад 2016

В Рамках обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» гвардійців Академії нагородили відзнаками у трьох номінаціях.

Під час урочистих заходів голова Харківської обласної державної адміністрації вручила диплом  XVІII Обласного конкурсу офіцеру нашого навчального закладу  в номінації: «За шляхетний приклад служіння українському народові» старшому викладачу кафедри тактики підполковнику Сергію Карпенку.

«Ми бачимо нові орієнтири розвитку вищої школи, ми знаємо, як досягти успіху. І головне - ми разом з вами готові це зробити. Реформи, що були ініційовані Президентом України Петром Порошенком та підтримані академічною спільнотою, відкривають шлях до зростання сучасної моделі розвитку університетів та науки Харківщини. І для нашого регіону – це нові можливості», – зазначила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена» започаткований у 1999 році. За 17 років лауреатами та дипломатами конкурсу стали понад 800 викладачів вищих навчальних закладів. У 2016 році в XVIІI Обласному конкурсі взяли участь 167 науково-педагогічних працівників з 33 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Також представники Академії Нацгвардії стали переможцями конкурсу в інших категоріях. Так, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, заступник начальника навчально-методичного центру, начальник відділу методичного забезпечення навчального процесу підполковник Михайло Медвідь отримав диплом у номінації «Науковець» та «Молодий науковець». А представник кафедри фізичної підготовки та спорту, старший викладач  підполковник Олександр Хацаюк став переможцем номінації «Завідувач кафедрою (викладач) фізичного виховання».

Учасників свята привітали кращі творчі колективи вищих навчальних закладів Харківщини – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Щиро вітаємо наших призерів конкурсу та бажаємо нових успіхів і досягнень науково-педагогічного складу Академії.

Прес-служба НА НГУ та за матеріалами Харківської обласної державної адміністрації