Гвардійці Академії пройшли тренування спеціальної підготовки в навчальному центрі
30 Листопад 2016

З курсантами командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України відбулися заняття з тактико-спеціальної підготовки, які проходили в польових умовах у навчальному центрі.

На заняттях з тактичної і тактико-спеціальної підготовки майбутні офіцери відпрацьовують навички в умовах максимально наближених до бойових.

На цьому занятті курсанти відпрацювали навчальні питання екстреної та тактичної перезарядки зброї, захват будівлі та звільнення заручників.

«Під час курсу підготовки обов’язково проводяться навчальні сутички з одним і декількома противниками. Вони формують у майбутніх офіцерів основи тактичних дій зі зброєю, а також допомагають здобувати навички та прийоми прихованого й безшумного пересування і маскування під час виконання бойового завдання», – зазначив старший викладач кафедри тактики підполковник Максим Голубок.

Значна кількість часу приділена практичним тренуванням стрільби, тактиці штурму будівель, а також елементам рукопашного бою. Особовий склад був поділений на спеціальні штурмові групи та поетапно відпрацював всі елементи алгоритму роботи в спорудах.

«Крім того, на заняттях стежать за психологічною підготовкою військовослужбовців, розвитком винахідливості, твердою волею та виконанням завдань при значних і несподіваних змінах обстановки. Це допомагає нам зміцнювати свій морально-психологічний рівень та згуртовує нас», – зазначив старший солдат Олексій Даценко.