Гвардійців Академії нагородили відзнаками «Козацтва Запорозького»
27 Грудень 2016

Організація козацтва привітала особовий склад Академії зі святом 85-ої річниці та вшанувала кращих військовослужбовців вишу Нацгвардії.

Зі словами привітання до особового складу звернувся Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького, Маршал козацтва Дмитро Сагайдак:«Шановні генерали, офіцери, курсанти, солдати, службовці і ветерани! Від імені «Козацтва Запорозького» щиро вітаю вас із 85-ою річницею заснування Національної академії Національної гвардії України. Сьогодні цей заклад є одним із провідних військових навчальних закладів в України та за її межами. Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові до рідної Батьківщини. Нехай ваша енергія ллється в русло навчання і виховання майбутніх поколінь офіцерів, патріотів і захисників своєї держави. Міцного здоров’я, успіхів та наснаги!».

Організація підготувала приємний сюрприз для гвардійців, нагородивши  кращих офіцерів та курсантів орденом  «Україна – Захиснику Державності» та медаллю «За відродження козацтва». Нагороди особисто вручив Верховний Отаман України та Діаспори, Гетьман «Козацтва Запорозького», Маршал козацтва Дмитро Сагайдак.

«Я задоволений, що Академія готує гідних захисників нашої Батьківщини. Ми бачимо перед собою мужніх гвардійців та справжніх козаків України, яким довірено захищати нашу країну у такий складний час. І я впевнений,що вони впораються з цим та наша Україна буде процвітати й надалі», – зазначив Генерал-командор козацтва Запорозького, Отаман Броварського полку Павло Дятлов.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 774.