Оркестр Національної академії подарував різдвяний настрій мешканцям міста (відео)
30 Грудень 2016

Творчий колектив музикантів Академії привітав харків’ян святковим музичним дарунком.

Чудові композиції на святкову новорічну тематику та відомі твори лунали на величному майдані Свободи міста Харкова.

Оркестр дійсно створив святковий настрій, привітавши гостей та жителів міста з новорічними  та різдвяними святами. Харків’яни відреагували на дійство позитивно та із зацікавленістю, багато людей були приємно здивовані. Охочих послухати композиції чи сфотографуватися разом із музикантами виявилось чимало.

«Цього року оркестр Академії привітав мешканців міста святковим музичним флешмобом та підтвердив заслужене звання висококваліфікованого музичного колективу. Адже, ми постійно розвиваємось, збільшуємо свій репертуар та досягнення. Найбільша дяка та краща оцінка нашої творчості – це саме щасливі  і задоволені глядачі», – розповів начальник оркестру капітан Андрій Чабанов.

Колектив музикантів-гвардійців з душею поставився до музичного привітання і подарував місту безліч позитивних емоцій та приємних вражень.

«Сьогодні було приємно чути чудові «попурі» із композицій на різдвяну тематику. Мені дуже сподобалось, оркестр дійсно створив, як дорослим, так і маленьким дітлахам, справжній святковий настрій», – ділиться враженнями після флешмобу пані Тетяна.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 397.