Привітання начальника Національної академії Національної гвардії України з Новим роком та Різдвом Христовим
31 Грудень 2016

Шановні офіцери, сержанти, курсанти, солдати, службовці і ветерани! Від імені командування Академії вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим і водночас дуже продуктивним. Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі і я дуже вдячний всім вам за ту кропітку працю, яку ви проробили для того, щоб зробити наш навчальний заклад провідним в Україні.

Не мaю жодних cумнівів, що вaші виcокий профеcіоналізм, пaтріотизм, віддaність тa честь і нaдaлі будуть зaпорукою уcпішного виконaння постaвлених перед нашим навчальним закладом зaвдaнь.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Тож нехай 2017 рік стане роком стабільності, миру та злагоди для кожного з нас. Від усього серця бажаю всім вам реалізації благородних намірів та життєвих планів. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя.

Нехай цей Новий рік буде добрим і світлим, мирним і щасливим, а Різдво наповнить Ваші серця любов’ю, вірою та надією на здійснення мрій і сподівань!

З повагою,

Т.в.о. начальника Національної академії Національної гвардії України

генерал-майор Сергій Соколовськийпереглядів - 553.