Курсанти керують навчаннями під час проходження військового стажування
27 Січень 2017

Курсанти Національної академії Національної гвардії протягом місяця проходять стажування у військових частинах Національної гвардії України. Цього року на стажування поїхали більше 300 курсантів, які вже через п’ять місяців стануть офіцерами.

Головне завдання курсантів ознайомитися з посадами, які вони обійматимуть після випуску з Академії та побачити колектив, в якому доведеться проходити службу. Стажування складається з двох етапів: перший – виконання обов’язків командиру взводу, що включає керування особовим складом, проведення занять та тренувань,  ведення документації взводу; другий етап – виконання обов’язків за спеціальністю навчання: автомобілісти виконують обов’язки начальника автослужби, зброярі – начальника служби озброєння, менеджери – начальники служб продовольчого та речового забезпечення, випускники гуманітарного факультету – офіцери відділу по роботі з особовим складом.

На базі військової частини Східного ОТО Національної гвардії України курсанти в ролі командирів взводів провели заняття з своїм підлеглим особовим складом з тактичної підготовки та відпрацювали дії особового складу під час масових заворушень, ускладнення обстановки під час охорони громадського порядку та дії при нападі пікетувальників. На другому навчальному місці курсанти в ролі командирів бойового розрахунку зенітної установки ЗУ 23-2 керували діями особового складу по підготовці зброї до ведення вогню по вогневим засобам та живій силі противника. Мета тренування закріплення навичок приведення зброї до бойової готовності та навпаки переведення в похідний стан для транспортування, ведення вогню, заряджання та розряджання.

«Військове стажування є дуже корисним для курсантів. Протягом вже декількох тижнів я побачив де мої знання є достатніми, де необхідно підтягнути, адже ще є час і до випуску я змогу належно підготуватися до виконання своїх службових обов’язків. Мені сподобався колектив, де я проходжу стажування і, сподіваюсь, після випуску я саме тут проходитиму службу», - зазначив курсант Академії Роман Похиль.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 499.