В Академії розпочався інтенсивний курс з вивчення англійської мови
30 Січень 2017

Військовослужбовці Національної гвардії  України прибули до Академії аби підвищити рівень володіння іноземною мовою.

Курс, що сьогодні розпочався для офіцерів, проводиться відповідно до вимог договору STANAG 6001 для країн-членів та партнерів НАТО. Для навчання на цьому курсі  було обрано десять кандидатів серед офіцерів Національної гвардії.

«Як показує минулорічний досвід, рівень знання мови значно підвищується після проведення курсів. Про це свідчать результати вхідного и випускного тестування. Ми відповідально відносимось до програми - заняття побудовані так аби поновити знання і в лексикології, і граматиці, і військовій термінології. Наші викладачі майори Ігор Товма та Сергій Перетятько мають досвід участі у миротворчих операціях, де вони використовували для спілкування англійську мову – цей досвід також є дуже важливим для проведення занять з військовими», - зазначає майор Артем Радванський.

Інтенсивність курсу зумовлена тим, що всього за дванадцять тижнів офіцери мають опанувати програму. Заняття проходитимуть по шість годин на день протягом шести днів на тиждень.

Головна мета проведення курсів – підготувати фахівців, які працюють у своїх військових частинах, вправно володіти іноземною мовою . Це в подальшому надасть змогу особовому складу приймати участь у міжнародних навчаннях, закордонних відрядженнях для підвищення кваліфікації та заходах міжнародного співробітництва.

«Всі ми тут опинилася через власне бажання поліпшити рівень знання іноземної мови. Національна гвардія розвивається і знання іноземних мов стає все дедалі актуальнішим. Для проведення занять у військах потрібні не тільки знання іноземної мови, а й методична підготовка. Тому на курсах ми не тільки вивчатимемо англійську, а й будемо вчитися передавати свої знання іншим», - зазначив учасник курсів лейтенант Ярослав Швиденко.

Наприкінці курсу на офіцерів чекає тестування та отримання сертифікату про закінчення курсів, де буде зазначено рівень знань. Наразі, цього року планується проведення, як мінімум, ще одних курсів, які відбудуться восени.

Прес-служба НАНГУпереглядів - 435.