Державна екзаменаційна комісія розпочала свою роботу в Академії Національної гвардії
31 Січень 2017

Випускники-студенти Національної академії приступили до здачі державних екзаменів. Головна мета державної екзаменаційної комісії  – атестація майбутніх фахівців, які здобувають ступінь вищої освіти. Комісія встановить відповідність рівню та обсягу знань, вмінь й інших компетентностей вимогам освітніх стандартів.

Традиційно, розпочалася державна екзаменаційна комісія з проведення засідання, де представили всіх її членів, затвердили порядок роботи, списки відмінників та золотих медалістів.

Підсумовуючи, начальник Національної академії привітав особовий склад навчального закладу з початком роботи ДЕК і побажав зібраності, впевненості та успіхів.

Випускники продемонструють, чого вони навчилися за період навчання. Програма екзаменів дуже щільна. Студенти щоденно показуватимуть свої знання та вміння, доводитимуть, що вони гідні отримати відповідний освітньо-кваліфікаційний рівень за обраним напрямом.

Оцінювати випускників будуть спеціально створені підкомісії, до складу яких призначені провідні вчені і висококваліфіковані фахівці відповідного профілю.

«Я вважаю, що ми підготували справжніх професіоналів. Наш навчальний заклад відомий висококваліфікованими випускниками, яких готують за сучасними стандартами у стінах сучасної Академії. Тепер для них настав час довести це своїми результатами», - зауважив начальник гуманітарного факультету полковник Сергій Іщенко.