Кохання з першого погляду
14 Лютий 2017

Артем та Тетяна Радванські  завжди разом, і вдома, і на роботі. Їх пов’язують не лише міцні почуття, родина, а й Національна академія Національної гвардії України, де їх спільна справа – давати гвардійцям України знання англійської мови. Тетяна є викладачем англійської мови на кафедрі філології, перекладу та мовної комунікації гуманітарного факультету. Майор Артем Радванський є начальником мовного центру Національної академії. Вони обидва зацікавлені в поліпшенні курсантських знань та вихованні справжніх офіцерів.

Їх знайомство трапилося в перший робочий день Тетяни в Академії. Окрім хвилювань, пов’язаних зі знайомства з колективом та ознайомленням з основними обов’язками, в пам’яті обох про цей день залишився погляд… Той самий, що можна назвати початком чогось важливого. Як каже сам Артем: «Іскра між ними пробігла ще з першої хвилини». Тож на питання про кохання з першого погляду подружжя сміливо відповідає: «Так, воно дійсно існує!».

На момент зустрічі Тетяна  вже була досить дорослою людиною з певними життєвими принципами та ідеалами. Саме тому, сказавши батькам, що хоче познайомити їх зі своїм хлопцем, дала одразу зрозуміти, що це людина гідна їх уваги. Батько Тетяни був знайомий як з батьками Артема – військовослужбовцями Нацгвардії, так і з ним самим. За словами Тетяни, фактично відбулось лише знайомство її мами з майбутнім сином.

«Мій батько офіцер, мабуть цим все і сказано. На його прикладі я бачила, що справжній офіцер – це зразок чемності, організованості та цілеспрямованості. Мій чоловік теж з військової родини, і для нього жінка - це повага, шанування, турбота. Так для мене звання дружини офіцера Національної гвардії є почесним та особливим», – зазначає Тетяна Радванська.

Пара розповідає, що як і у кожного подружжя, в них є власні значимі дати в спільному житті. Однією з таких став Міжнародний жіночий день. Для Тетяни цей день відіграє велике значення. І ось чому… «Я хочу зробити тебе найщасливішою жінкою на землі! Хочу віддати всю свою ніжність та теплоту. Ти – та сама, з ким я бажаю провести все своє життя. Я кохаю тебе!», – саме так того дня Артем освідчився своїй коханій та зробив пропозицію руки та серця.

Артем та Тетяна полюбляють відпочивати разом, відвідуючи цікаві місця. Так після весілля на них чекала незабутня подорож до моря, де вони провели свій медовий місяць. Також пара полюбляє і активне дозвілля. Одного разу під час відпустки Артем запропонував дружині спробувати спуск по порогам гірської річки. Хоча Тетяна хвилювалася, проте зрештою погодилася на рафтінг, чим ще більше запевнила свого чоловіка, що довіряє йому на всі сто відсотків. Як зазначає Артем, це стало черговим доказом, що з вибором міцного тилу на все життя він не помилився.

Артем не перестає захоплюватися своє красунею-дружиною. Кажучи, що вона стала найріднішою людиною за ці роки, а поява доньки скріпила їх кохання ще дужче. «Знаєте, Тетянка неначе відчуває мене на відстані. Вона знає, що я йду додому, коли я ще тільки підходжу до будинку. Ось, що значить, коли кажуть, що подружні пари думають про одне й те саме одночасно», – розповідає Артем Радванський.

Тетяна ж з гордістю каже, що за спільно прожиті роки Артем виріс не лише від старшого лейтенанта до майора, а й від чоловіка до прекрасного батька для їх доньки - Аріни.

«Усі свята та вільний час ми проводимо разом – у трьох. Він завжди піклується про нас, любить проводити час зі мною та донькою, докладає зусиль, щоб у його сім’ї завжди було все найкраще, може зробити цікавим і веселим будь-який похмурий день, а головне кохає мене і обожнює доньку Аріну. А що ще потрібно жінці для щастя?!  Одного разу, коли він розмовляв з донькою я почула їх розмову: «Доцю, чи не попросити нам нашу маму тобі сестричку народити?» Вважаю, що мій коханий є добрим сім’янином та, звісно, справжнім офіцером», - так розказує про свою другу половинку Тетяна Радванська.

Вірно кажуть, що найголовніше – це сім'я, в першу чергу, в якій ти народжуєшся, потім, яку ти створюєш.

Дивлячись на цю родину, неможливо уявити їх один без одного. Відносини, які побудовані на довірі,повазі один до одного та взаємній любові є дійсно найміцнішими в світі.

Прес-служба НАНГУ