Аташе з правоохоронних питань посольства Франції в Україні обговорив напрямки співпраці з представниками Академії
20 Лютий 2017

Полковник Жан-Люк Ломон сьогодні відвідав Національну академію Національної гвардії України. Під час свого візиту він ознайомився з навчально-матеріальною базою військового вишу, умовами підготовки майбутніх офіцерів Національної гвардії та обговорив подальші напрямки співпраці.

Начальник академії генерал-майор Сергій Соколовський ознайомив полковника Ломона з вогневим та навчально-спортивним комплексами. У кожній аудиторії курсанти практично продемонстрували її призначення та можливості. Важливо те, що навчально-спортивний комплекс лише з початку цього року введений в експлуатацію після капітального відновлення і, за словами командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова, на сьогодні є найкращим у військах.

Після ознайомлення з навчальними приміщеннями було проведено зустріч керівництва навчального закладу, науково-педагогічного складу та полковника Жан-Люка Ломона для обговорення питань розширення співробітництва.

«Мета мого візиту до вашого навчального закладу зробити все можливе, аби майбутні офіцери Нацгвардії змогли поглянути на світ крізь призму європейських мов. Адже, володіючи декількома іноземними мовами ми відкриваємо перед офіцерами нові шляхи – міжнародні тренінги та курси, проходження навчання в школах жандармерії та подібних навчальних закладах, участь у миротворчих операціях. У національній жандармерії Франції та української Національної гвардії спільне коріння і я впевнений ми маємо багато напрямків для співпраці», - зазначив полковник Жан-Люка Ломон.

За результатами проведення зустрічі було вирішено надалі провадити співпрацю і активно розширювати її можливості. Вже в квітні аташе з правоохоронних питань планує прибути в Академію для проведення оцінювання рівня знань курсантами французької мови; з наступного навчального року планується прибуття викладача мови з Франції на десять тижнів для проведення занять з майбутніми офіцерами; активно обговорювалось питання методичної підтримки кафедр, пов’язаних з вивченням іноземних мов.

«Ми, зі своєї сторони, всіляко зацікавлені, аби якісно готувати офіцерські кадри, які стають фундаментом україно-європейської співпраці. Наші курсанти вже неодноразово залучались для проведення міжнародних навчань і брали участь у проходженні стажувань за кордоном, офіцери постійно беруть участь у закордонних навчаннях та у миротворчих місіях, в тому числі і французькомовних.  Я вдячний, що Ви також приділяєте цьому питанню значну увагу і створюєте можливості для якіснішої підготовки майбутніх офіцерів»,- підвів підсумок зустрічі генерал-майор Сергій Соколовський.