Курсанти другого та четвертого року навчання командно-штабного факультету здійснили захист військового стажування та практики
25 Лютий 2017

У відповідності до програми навчання та навчального плану з курсантами четвертого року навчання проводилося військове стажування, а з курсантами другого – військова практика. Дані заходи були організовані  з метою закріплення теоретичних знань та набуття практичних навиків на посадах командира відділення та взводу.

Зміст та обсяги військового стажування та практики визначалися програмою та індивідуальними планами, які складали курсанти на підставі завдання.

По прибуттю з військових частин, було проведено захист військового стажування та практики з метою перевірки, як майбутні офіцери впоралися із поставленими завданнями.

«Програму військового стажування курсанти виконали повністю й якісно. Більшість курсантів показали добру теоретичну та практичну підготовку. За активну роботу і ретельне відношення до виконання обов’язків на відповідних посадах 53 курсанти  були заохочені командуванням з’єднань та частин Національної гвардії України. », - зазначив начальник кафедри тактики полковник Євгеній Башкатов.