В Академії обговорили перспективну модель розподілу функцій та завдань між Національною поліцією та гвардією
27 Лютий 2017

В Національній Академії Національної гвардії України було проведено науково-практичний семінар. Учасники обговорили перспективну модель розподілу функцій та завдань між Національною поліцією та Національною гвардією України в сфері охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Визначена тематика семінару є досить актуальною на сьогоднішній день. Під час обговорення були підняті питання наступної тематики: характеристика діючої системи охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки України; функції і завдання Національної поліції та Національної гвардії України у сфері охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки в мирний час, у режимах надзвичайного та воєнного стану; можливості Національної поліції та Національної гвардії України для охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки; досвід провідних країн світу, щодо розподілу функції з охорони громадського порядку між органами поліції та правоохоронними військовими формуваннями; особливості європейської моделі забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів та протидії масовим заворушенням; роль та місце Національної гвардії України в системі охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки.

«Для нас є дуже важливим питання переходу військових частин Національної гвардії України на європейську модель забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів та протидії масовим заворушенням. Ми активно вивчаємо міжнародний досвід в цій області, беремо участь у міжнародних навчаннях та стажуваннях аби розробити найбільш сприятливу та практичну модель застосування військ в сучасних українських умовах», - зазначив учасник семінару майор Сергій Годлевський.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 364.