В Академії пройшли змагання з волейболу
27 Лютий 2017

Спортсмени-гвардійці змагалися на першість Національної академії Нацгвардії серед курсантських підрозділів з волейболу.

Військовослужбовці нашого Вишу мають чимало варіантів для фізичного вдосконалення та здобуття спортивних досягнень, а саме: секції з гирьового спорту, міні-футболу, самбо,  баскетболу, легкої атлетики тощо.

Тож в Академії провели чергові спортивні змагання. Кафедра фізичного виховання та спорту організувала  чемпіонат з  волейболу й гвардійці змінили військовий розпорядок для дружнього змагання  в спортивному залі.

Свято спорту з самого початку і до кінця проходило в дружній атмосфері. Участь в змаганнях взяло 8 збірних команд Академії. Усі бажаючі могли прийти подивитися змагання та повболювати за своїх товаришів.

Так, свої враження висловив глядач заходу курсант Дмитро Верхорубов: «Усі команди показали, на що вони здатні. Серед вболівальників панувала чудова атмосфера. Ніхто не міг сказати, як саме вони закінчаться і хто, зрештою, здобуде перемогу. Тож, можу відмітити, що змагання пройшли  у дусі дружнього протистояння». 

Змагання проводились за круговою системою. За результатами змагань І місце посів 5 курс, на ІІ місці опинився 8 курс, а ІІІ місце виборов 7 курс. Переможці отримали кубок та дипломи.

«Хлопці змагалися не лише за перші місця і нагороди. Тих, хто проявить себе якомога краще, чекає збірна Академії. Ці змагання – лише перший крок у подальшому розвитку цього спорту в Академії. На нас чекає першість Динамо, першість Харкова, чемпіонат України серед силових структур. Вперед до перемог!», – з поглядом у майбутнє висловився підполковник Юрій Бєлошенко.

Бажаємо усім учасникам удачі, подальших перемог і позитивного відношення до спорті.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 445.