У Національній академії обговорили перспективи розвитку сучасних систем і засобів зв’язку
28 Лютий 2017

На кафедрі управління діями підрозділів із засобами військового зв’язку було проведено засідання ІV науково-практичної конференції серед науковців вищих навчальних закладів Харкова. Учасники обговорили перспективи розвитку та застосування сучасних систем і засобів зв’язку в інтересах управління військами.

Протягом конференції представники Національної академії Національної гвардії України, Харківського університету Повітряних Сил ім. І.Кожедуба, Харківського Національного університету радіоелектроніки та Харківського Національного технічного університету (ХПІ) представили роботи з можливостей розвитку і вдосконалення систем та засобів зв’язку, висловивши свої думки з приводу цього питання під час активного обговорення.

«Актуальність проведення даного заходу полягає в тому, що в умовах сучасного загальновійськового бою зв'язок здобуває особливо важливе значення та є основним засобом, який забезпечує управління частинами й підрозділами в сучасному бою. Національна академія Нацгвардії йде в ногу з часом, активно вивчаючи всі новітні зразки засобів зв’язку та можливості їх використання. Ми регулярно проводимо такі збори, впроваджуємо нові підходи до вивчення та підвищення кваліфікації військовослужбовців», – зазначає завідувач кафедри доцент Ігор Майборода.

У ході виставки, що передувала конференції, учасникам були представлені сучасні та перспективні зразки  військової техніки зв'язку, що знаходяться на оснащені Національної гвардії України, наукові та навчально-методичні досягнення кафедри.

Під час заслуховування доповідей присутні почули про сучасний стан та перспективи розвитку системи зв'язку та інформатизації Національної гвардії України та інших силових структур. Науковці взяли активну участь в обговоренні питань стосовно взаємодії цих підрозділів під час виконання завдань в антитерористичній операції.

Окремо учасники конференції зупинилися на порядку програмування та застосування сучасних цифрових засобів радіо зв'язку, сучасних проблемах, що стосуються розвитку системи зв’язку й інформатизації військ.

За результатами роботи засідання було надруковано збірник тез науково-практичної конференції, де викладені основні положення 16 доповідей учасників.