Гвардійці Академії влаштували свято для військовослужбовців в зоні АТО
1 Березень 2017

Особовий склад Національної академії забезпечив цікаве дозвілля бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції.

У польових умовах на одній з позицій українських силовиків гвардійці Академії за допомогою «польового клубу–друкарні» на базі автомобіля КРАЗ забезпечили святковий настрій військовослужбовцям Національної гвардії України. Автомобіль обладнаний проектором для демонстрації відео, музичною апаратурою та стаціонарною друкарнею, що дає можливість готувати наочну агітацію в польових умовах без з’єднання з електромережою.

Учасник вокального гурту «П’ять стихій» сержант Микола Золочевський влаштував для особового складу, який несе службу справжню концертну програму з українськими патріотичними композиціями. Деякі бійці, навіть, підтримали вокаліста та заспівали разом з ним. А  останню композицію «Червона рута» гвардійці співали вже гуртом та присвятили її своїм жінкам та дівчатам.

«Привітливі хлопці, одразу відчувається, що  це дружній підрозділ. Коли тебе так тепло зустрічають, ти готовий віддаватися своїй роботі на всі сто відсотків і дарувати хлопцям веселий настрій», – розповідає сержант Микола Золочевський.

По завершенню заходів екіпаж спеціального автомобіля випустив фото-календарі для гвардійців з їхніми фотографіями підрозділу та подарував  на пам’ять нацгвардійцям.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 366.