Майбутній спецназ Нацгвардії тренувався під Харковом
30 Березень 2017

Майбутні офіцери підрозділів спеціального призначення на Харківщині відпрацювали тактичні навички в навчальному центрі Академії Нацгвардії.

Курсанти закріпили навички бойової стрільби в тактичних групах по двоє, подолали ускладнені ділянки місцевості і спеціальну смугу перешкод в складі взводу.

«З самого початку весни в нас починається цілий комплекс практичних тренувань. Польові виходи, тактичні тренування, бойові стрільби заняття на блокпостах – все це і є наші заняття в навчальному центрі. Важливим є те, що під час цих занять ми не тільки тренуємось фізично, а й вчимося мислити тактично. Всі заняття комплексні і включають в себе одразу питання з декількох дисциплін. Це дуже ефективна підготовка для нас», - розповідає учасник занять  курсант Сергій Білоус.

Під час занять використовувалася сучасна бронетехніка. Курсанти потренувалися діяти в тактичних групах під час висадки  з бронетранспортеру та використовувати  броньовану техніку для прикриття, за умови ведення вогню противником з різних боків.

Вже з наступного тижня в курсантів розпочинаються практичні стрільби на полігоні навчального центру у населеному пункті Башкірівка. Майбутні офіцери не тільки виконуватимуть вправи з різних видів озброєння, а й вчитимуться керувати вогнем підлеглих та приданих підрозділів.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 434.