Гвардійці Академії здали кров для поранених військових Харківського госпіталя
31 Березень 2017

Офіцери магістратури факультету економіки та менеджменту та заступник начальника факультету по роботі з особовим складом за власною ініціативою здали кров для бійців, які перебувають на лікуванні у Харківському госпіталі.

Гвардійці здали кров у Харківському обласному центрі служби крові. Кров, яку здавали офіцери, призначена для лікування військовослужбовців, які отримали поранення в зоні виконання завдань антитерористичної операції на сході України.

В обласному центрі служби крові добре знають про Академію Національної гвардії. Серед наших працівників є досить військових та службовців, які регулярно добровільно здають кров та плазму для потреб військового шпиталю Харкова та обласних клінічних лікарень.

Більшість офіцерів, які навчаються на магістратурі, теж побували в зоні АТО та не по чутках знають, що таке бойові дії.

«Особовий склад Академії регулярно здає кров. Це вже не перша така акція і військовослужбовці нашого навчального закладу ніколи не залишаються осторонь. Нещодавно курсанти та офіцери Національної академії долучились до всеукраїнської акції стосовно здачі крові для побратимів із Збройних сил України», - розповідає заступник начальника факультету по роботі з особовим складом полковник Анатолій Желаго.