Гвардійці Академії влаштували свято для військовослужбовців в зоні АТО
10 Квітень 2017

Особовий склад Національної академії забезпечив цікаве дозвілля бійцям АТО у польових умовах.

Безпосередньо на позиціях українських силовиків гвардійці Академії за допомогою «польового автомобіля – друкарні» на базі вантажівки КРАЗ забезпечили святковий настрій військовослужбовцям Національної гвардії України. Даний автомобіль обладнаний проектором для демонстрації відео, музичною апаратурою та стаціонарною друкарнею, що дає можливість готувати наочну агітацію в польових умовах без з’єднання з електромережою.

Учасник вокального гурту «П’ять стихій» сержант Микола Золочевський влаштував для особового складу, який несе службу в зоні АТО, справжню концертну програму з українськими патріотичними композиціями. Деякі з бійців, навіть, підтримали вокаліста та заспівали разом з ним. А останню композицію «Червона рута» гвардійці співали вже гуртом та присвятили її своїм жінкам та дівчатам.

«Привітливі хлопці, одразу відчувається, що це дружні підрозділи. Коли тебе так тепло зустрічають, ти готовий віддаватися своїй роботі на всі сто відсотків і дарувати хлопцям веселий настрій», – розповідає старший сержант Микола Золочевський.

По завершенню заходів екіпаж спеціального автомобіля випустив фото-календарі для гвардійців з фотографіями бойових підрозділів та подарував  на пам’ять військовим.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 343.