Гвардійці Академії влаштували свято для школярів в зоні АТО
13 Квітень 2017

Військовослужбовці екіпажу польового авто-клубу Національної академії завітали до школярів в Луганській області.

Святковий настрій та багато позитивних емоцій отримали дітлахи під час концертного виступу гвардійців в одному із населених пунктів Луганської області. Захід пройшов в рамках патріотичного виховання молоді.

Військовослужбовці Національної гвардії України влаштували сюрприз для школярів. По закінченню уроків біля школи на дітлахів чекала концертна програма, де гвардійці співали та навіть потанцювали разом із школярами.

Своїми враженнями поділився учасник вокального колективу «П’ять стихій»  старший сержант Микола Золочевський: «Неймовірна атмосфера свята й радощів панувала в колі цих малюків. Чесно кажучи, я ледь встигав за ними витанцьовувати (посміхається вокаліст)».

До концерту приєдналися й мешканці населеного пункту, які привітно зустріли гвардійців. По закінченню заходів представники школи привітали бійців із святами та вручили військовослужбовцям виріб ручної роботи – корзинку із паскою, яку школярі зробили власноруч.

«Радість в очах та веселощі аж переповнюють малечу. Для них це справжнє свято, і ви хлопці, робите велике діло. З нетерпінням будемо чекати на вас знову», – розповідає класний керівник Тетяна.