Французький аташе з правоохоронних питань приймає іспити у курсантів Академії
25 Квітень 2017

Задля прийняття екзамену з французької мови в курсантів до Національної академії прибув полковник Національної жандармерії Франції Жан-Люк Ломон.

 

Бажаючих перевірити свої знання виявилося 15 курсантів. Іспит складається з двох частин – усної та письмової. Письмова частина, в свою чергу,  підрозділяється на ще дві підчастини ­– це відповіді на питання після прочитання тексту і твір на запропоновані теми. У першому випадку курсанту пропонується 5 різних текстів і 20 питань до них. Причому, існує й обмеження в часі, на це завдання відводиться 40 хвилин. Водночас, на написання твору дають 90 хвилин, але й завдання складніше ­– за цей час необхідно написати 3 твори на запропоновані теми з постійно зростаючими вимогами до об’єму (80, 120 і 200 слів відповідно).

Щодо усної частини, вона проходить у формі аудіювання і усної розмови на вільні теми.

«Було нелегко, але я весь рік вчилася і серйозно готувалася до цього випробування. Особисто для мене письмові завдання виявилися складнішими, адже говоріння мені якось легше дається – ти бачиш перед собою іноземців, які тобі посміхаються і одразу хочеться розмовляти, незважаючи на мовні бар’єри», - ділиться враженнями курсант Вікторія Гунбіна.

«Метою даного іспиту є отримання сертифікату «EMLF» зі знання військової французької, підтвердженого Міністерством оборони Франції. У подальшому він дає можливість військовослужбовцям проходити спільні з французами військові навчання і тренування. Так, наприклад, майже щороку офіцери Національної гвардії України проходять курс річного навчання в школі офіцерів Національної жандармерії Франції разом із майбутніми офіцерами-жандармами за спеціальністю «охорона громадського порядку». Це вже не перший рік, як я особисто проводжу в Академії даний іспит. Мені дуже приємно спостерігати, що кількість тих, хто вивчає французьку, не зменшується, а якість їх знань лише зростає. Це говорить про прагнення і готовність нацгвардійців до співпраці з правоохоронними структурами і Франції, і ЄС», - підсумував Аташе з правоохоронних питань посольства Французькоi Республiки Жан-Люк Ломон.

 

Прес-служба НА НГУ переглядів - 379.