Гвардійці Академії відвідали Свято-Миколаївський храм Харкова
27 Квітень 2017

Курсанти гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України мали можливість завітати на службу до Свято-Миколаївського храму.

Військовослужбовці ознайомилися з історією створення та діяльності храму, а також поспілкувалися з настоятелем цього храму.

«Отець Тарасій, добре знає, які треба підібрати слова, щоб надихнути молодих воїнів на ратну службу. Ми з великим задоволенням та цікавістю слухали розповіді отця Тарасія, задавали різні питання, а деякі курсанти навіть окремо поспілкувалися», – зазначив заступник начальника курсу по роботі з особовим складом старший лейтенант Роман Гризодуб.

Настоятель храму розповів про те, що слід не забувати та цінувати релігію, а головне вірити, що незабаром в Україні наступить мир.

По завершенню зустрічі настоятель храму подарував кожному курсанту невеличку іконку, молитвослов і побажав успіхів у навчанні та службі. У храмі майбутні офіцери по роботі з особовим складом поставили свічки за здоров’я своїх близьких та друзів і помолився за мир в Україні.

З чистою душею та думками молоді гвардійці відбули до Академії. Візит до храму додав сил та терпіння для продовження навчання і залишив по собі тільки найкращі емоції.

Автор курсант Олена Малихіна

Фото авторапереглядів - 361.