Виховання майбутнього покоління патріотів-захисників Батьківщини
28 Квітень 2017

Гвардійці Національної академії Національної гвардії України в рамках військово-патріотичного виховання молоді завітали до одного із навчальних закладів Харківщини.  У Загальноосвітній школі №124 міста Харкова майбутні офіцери демонстрували стройовий вишкіл та провели заняття зі стройової підготовки.

Група прапороносців Академії Нацгвардії продемонстрували «майстер-клас» урочистого внесення Державного прапору України для школярів.

«Державний прапор України – один з найголовніших святинь українського народу, одного із національних символів як невід’ємної ознаки незалежності, без якого неможливий процес становлення державності будь-якої країни,також це  є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Право вносити прапор надається кращим військовослужбовцям. Сьогодні, курсанти Академії продемонструють вам досконале володіння вимогами стройової підготовки і покажуть внесення державного прапору» – звернувся до учнів заступник начальника курсу по роботі з особовим складом капітан Євген Гребінюк.

Особовий склад Національної академії постійно проводить заходи спрямовані на виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму і поваги до Державних символів України. Представники  начального закладу школярів охоче погодились на запрошення молоді до вишу Національної гвардії для того, щоб більш детальніше дізнатися про Академію.

Автор курсант Марина Касьян