Виховання майбутнього покоління патріотів-захисників Батьківщини
28 Квітень 2017

Гвардійці Національної академії Національної гвардії України в рамках військово-патріотичного виховання молоді завітали до одного із навчальних закладів Харківщини.  У Загальноосвітній школі №124 міста Харкова майбутні офіцери демонстрували стройовий вишкіл та провели заняття зі стройової підготовки.

Група прапороносців Академії Нацгвардії продемонстрували «майстер-клас» урочистого внесення Державного прапору України для школярів.

«Державний прапор України – один з найголовніших святинь українського народу, одного із національних символів як невід’ємної ознаки незалежності, без якого неможливий процес становлення державності будь-якої країни,також це  є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Право вносити прапор надається кращим військовослужбовцям. Сьогодні, курсанти Академії продемонструють вам досконале володіння вимогами стройової підготовки і покажуть внесення державного прапору» – звернувся до учнів заступник начальника курсу по роботі з особовим складом капітан Євген Гребінюк.

Особовий склад Національної академії постійно проводить заходи спрямовані на виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму і поваги до Державних символів України. Представники  начального закладу школярів охоче погодились на запрошення молоді до вишу Національної гвардії для того, щоб більш детальніше дізнатися про Академію.

Автор курсант Марина Касьян

Фото авторапереглядів - 395.